Spor

Kral’dan Cenk’e “Come to Beşiktaş”

Beşiktaş kaptanı Burak Yılmaz, Antalya kampında basın toplantısı düzenledi. Beşiktaş’ın şampiyonluk şansı, transfer, milli takım hakkında açıklamalarda bulunan “Kral”, Beşiktaş ile ismi anılan Cenk Tosun sorusuna ise “Come to Beşiktaş” sloganıyla yanıt vermesi dikkat çekti.

Açıklamalarına ilk yarının değerlendirmesi ile başlayan Burak Yılmaz, “Kötü başlayıp, toparlandık. Ardından kötü sonuçlar alınca devreyi kötü bitirdik açıkçası. Ve bu sorumluluğu futbolcular olarak üstümüze alıyoruz. Ancak takımda arkadaşlığımız, çalışmalarımız gerçek anlamda yüksek. İkinci yarı toparlanıp, şampiyonluk yolunda ilerlemek için var gücümüzle hazırlanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Devre arası transfer döneminde transfer teklifi alıp almadığı sorusu üzerine yıldız golcü, “Beşiktaş’taki ilk sezonumda bile ben burada futbolu bırakmayı hayal ederek imza atmıştım. Allah’ıma çok şükür ki şuan Beşiktaş’tayım. Transfer teklifi elbette geliyor. Fakat Beşiktaş benim için başka bir şey, başka bir his. Beşiktaş ile kupa kaldırma hedefine kilitlenmiş durumdayım. Bu düşüncelerden başka birşey kafamda yok.” dedi.

Milli santrafor, “İlk yarıyı 30 puanla kapattınız. Şampiyonluğunuzu ne kadar gerçekçi görüyorsun?” sorusuna ise, “İlk maçımız lider Sivas ile Vodafone Park’ta. Bu bile ilk maç için ne kadar konsantre olabileceğimizin bir göstergesi. İlk maçı galibiyetle kapatırsak, sanırım sonrası çorap söküğü gibi gelecektir. Beşiktaş forması her zaman şampiyonluk için oynamıştır ve oynayacaktır. Bu sezon da o yıllardan biri. Sezon sonunda tüm takım arkadaşlarımla beraber ipi göğüslemekten başka bir hayalimiz, düşüncemiz yok.” ifadelerini kullandı.

Sümeyye Yıldız

1990’ların ilk çeyreğinin sonlarında doğan Sümeyye Yıldız aslen ilkokul öğretmenidir. Çok iyi düzeyde ekonomi alanında bileğiyle sahiptir. Bu anlamda oltu.com da ekonomi, sosyal, kültürel bilgiler paylaşacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün