Gündem

Heykeltraş’ın İntiharı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan 49 yaşındaki ressam ve heykeltıraş Rıfat Koçak, evinde vurularak öldürüldü. Uzun süredir kanserden tedavi gören Koçak, dayanılmaz ağrı nedeniyle intihar ettiğinden şüphelenilirken, av tüfeği cansız bedeninin yanında bulundu.

Bodrum’un kızılağaç Mahallesi’nde eşinden ayrıldığı öğrenilen Rıfat Koçak’ın babası, 112 acil çağrı merkezine silah sesini duyunca durumu bildirdi. Güvenlik güçleri ve sağlık ekibi eve sevk edildi. Adli tıp, ünlü sanatçının başından vurularak öldüğü teşhisini koydu. Jandarma ekipleri, Koçak’ın cesedinin yanında bir av tüfeği buldu. Silah muayene için el konuldu.

Uzun zamandır akciğer kanseri teşhisi konan Rıta Koçak’ın son dönemde artan ağrı nedeniyle intihar ettiği düşünülüyor. Sanatçının cansız bedeni otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Davanın soruşturması devam ediyor.

M.İkbal Yıldız

1989 doğumlu olan Muhammet İkbal Yıldız, bilgisayar mühendisidir. Daha küçük yaşlarda ki bilgisayar sevdası onu araştırmaya ve eğitime şevk etmiştir. Bu anlamda birçok bilgi sitesi kurmuş ücretsiz bilgi paylaşarak eğitime destek vermiştir. Artık işi bir ileri seviyeye taşımak amacıyla oltu.com’u kurma kararı alarak, Anadolu’nun ve Dünya’nın nabzını tutmaya başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün